Vyriausioji rinkimų komisija pripažino Seimo narę Laimutę Matkevičienę papirkinėjus rinkėjus

1

Kaišiadorių-Elektrėnų apygardos rinkimų komisijos sprendime, kurį patvirtino VRK, rašoma, kad kandidatė į Seimą pažeidė įstatymą, organizuodama Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Kaišiadorių rajono bendrijos narių kelionę į Liepoją. Tyrimo metu nustatyta, kad nors kelionę apmokėjo L. Matkevičienės sūnus, jos iniciatore buvo „pati kandidatė į Lietuvos Respublikos Seimą“. „Taip pat pažymėtina, kad tyrimo grupė nenustatė, kad šios kelionės metu rinkėjai buvo skatinami dalyvauti arba nedalyvauti Seimo rinkimuose, balsuoti už kandidatę į Lietuvos Respublikos Seimą Laimutę Matkevičienę arba už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą, tačiau Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Kaišiadorių bendrijos nariams buvo suteikta turtinė nauda“, – rašoma VRK sprendime.

Pati parlamentarė su tokiu vertinimu nesutinka.

Ji teigia padėjusi surasti rėmėją, kuris užsakė ir suorganizavo kelionę. Tą padarė jos sūnus Dalius Matkevičius, kelionei skyręs 300 eurų. „Kiekvienas asmuo turi teisę teikti paramą ir savanoriškai bei neatlygintinai perduoti paramos dalyką jos gavėjams.

1 KOMENTARAS

  1. Brudauskas veltui rengia agitacinius koncertus už sūnų, Matkevičienės sūnus moka už keliones pensininkams ir sako, kad tai nėra agitacija. Juokinga. Jie mano, kad rinkėjai durni ir nieko nemato bei nesupranta. Kad vietinė valdžia nemato ir nesiima priemonių, kad rinkimų įstatymai nebūtų pažeidinėjami- tai tiesa.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

keturi − vienas =