Vokietijoje Sirijos piliečio vairuojamas sunkvežimis rėžėsi į aštuonis automobilius, sužeista 16 žmonių

0

(dpa-ELTA). Pirmadienio vakarą vakarinėje Vokietijos dalyje vyras vogtu sunkvežimiu rėžėsi į aštuonis automobilius. Policijos duomenimis, sužeista 16 žmonių.Sunkiasvorė krovininė transporto priemonė apie 17.20 val. vietos laiku rėžėsi į automobilius, stovėjusius prie šviesoforo, automobiliai nuo smūgio buvo suspausti, o keli žmonės įstrigo savo transporto priemonių viduje.
Kaip praneša policija, incidentas įvyko Limburgo mieste, vis dar aiškinamasi, ar tai tiesiog eismo nelaimė, ar galima ataka.„Vienas asmuo labai sunkiai sužalotas, jis kritinės būklės“, – teigė Heseno žemės policijos pajėgų atstovas.Vairuotojas, kuris taip pat buvo sužalotas incidento metu, areštuotas.Reporteriams paklausus, ar gali būti, kad šio incidento motyvas teroristinis, Heseno žemės policijos atstovas teigė, kad kol kas „neatmetama nė viena galimybė“.2016 metais Berlyne į žmonių minią kalėdinėje mugėje įsirėžus sunkvežimiui, žuvo 12 žmonių, o dar daugiau kaip 70 buvo sužeisti.
Red. pastaba. Jau nustatyta, kad sulaikytasis yra 32 metų Sirijos pilietis. Sunkvežimiui sustojus degant raudonam šviesoforo signalui, nusikaltėlis ištraukė vairuotoją iš kabinos ir didindamas greitį įvažiavo į sustojusius sankryžoje automobilius.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

2 + 12 =