Sulaikytas asmuo, turintis didelį kiekį galimai narkotinės medžiagos

0

2016 m. gruodžio 19 d., apie 13.40 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnai, apžiūrėdami šios įstaigos 2-o sektoriaus prieigas, prie pataisos namų tvoros nuo pagrindinės gatvės pastebėjo einantį link pataisos namų tvoros pareigūnams gerai žinomą Pravieniškių gyventoją R. B., kuris jau ne kartą anksčiau buvo sulaikytas su draudžiamais nuteistiesiems turėti daiktais ar panašiomis aplinkybėmis iš karto po šių daiktų permetimų.Minėtas asmuo priėjo prie pataisos namų tvoros, kalbėjosi mobiliojo ryšio telefonu, pareigūnai atkreipė dėmesį, kad jo striukės kišenės yra išsipūtusios.

Pareigūnai įtarė, kad R. B. su savimi gali turėti galimai draudžiamų nuteistiesiems turėti daiktų ir tuoj pat juos gali permesti per pataisos namų tvorą nuteistiesiems.Apie įtarimus nedelsiant bendruoju pagalbos numeriu 112 pranešta policijos pareigūnams.R. B., pastebėjęs link jo atbėgančius pareigūnus, į reikalavimą sustoti ir nebėgti nereagavo bei leidosi nuo tvoros bėgti atgal pagrindinės gatvės link. Bandant įtariamąjį sulaikyti, pastarasis aktyviais veiksmais nesileido sulaikomas, visaip stengėsi ištrūkti, kol galiausiai bendromis pareigūnų pastangomis jį pavyko sulaikyti.Atlikus R. B. drabužių apžiūrą, abejose striukės kišenėse rasta po vieną lipnia juostą pervyniotą paketą. Prapjovus vieną iš paketų, viduje rasta panaši į augalinės kilmės tamsios spalvos susmulkinta masė, galimai narkotinė medžiaga. Kitame pakete rasta panaši į augalinės kilmės tamsios spalvos susmulkinta masė, taip pat galimai narkotinė medžiaga.Sulaikytasis R. B. ir paimta galimai narkotinė medžiaga perduota Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnams.

Parengė Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Administracijos reikalų skyriaus viršininkas Virginijus Zabarauskas

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

trylika − 3 =