Štai kaip važinėja „drąsuoliai“

0

Virginija Šimkūnienė

Baigiantis pirmam rudens mėnesiui pasipylė atvejai keliuose, kai už vairo sėda neblaivūs vairuotojai. Ką mąsto tie žmonės, kai būdami smarkiai apgirtę, sėda už vairo.? O dar veža ir draugus, bendradarbius? Ko tikėtis mums, vairuojantiems automobilį po darbo ar vykstant į svečius, nežinant, ką gali sutikti kelyje…Taip nutiko ir rugsėjo 25 – osios pavakare, kai šios žinutės autorė važiavo nuo Stasiūnų link Žiežmarių, keliu, šalia Strošiūnų šilo. Buvo apie 17 valanda, kelias pilnas automobilių, nes vykstantys remonto ties viaduku darbai didelius automobilių srautus nukreipė iš Kaišiadorių link autostrados ir nuo Žiežmarių pro Stasiūnus, į Kaišiadoris būtent šiuo keliu. Kad kelias avaringas, galima daryti išvadą, nes prieš porą savaičių irgi teko matyti kaip tame pat kelio vingyje, Triliškių kaimo ribose, neprasilenkė du automobiliai, jie buvo gerokai apdaužyti, likę be žibintų, veidrodėlių. Tikėkimės, tada koją pakišo greitis ar neapdairumas.

Šį kartą matytas eismo įvykis galėjo baigtis dar kraupiau, nes „VW Touran“ markės automobilį vairavęs vyras (gim. 1982 m.) policininkams į alkotesterį pripūtė daugiau kaip 3 promiles. Kaip supratome, trys vyrai važiavo iš darbų, tai liudijo jų apranga, kišenėse matomi smulkūs darbo įrankiai. Matyt, gerokai pavartoję alkoholio, vyrai nesuvokė ką darantys. Jie taip ir sėdėjo prie automobilio, sėkmingai iškritę iš savo automobilio. Laimei, automobilis po įvykio liko stovėti ant šono ir jų neprispaudė. Prabangus sedanas „Škoda Superb“ kurį „VW Touran“ „nustūmė“ nuo kelio, griovyje buvo jau be vieno užpakalinio rato. Juo važiavusi sutuoktinių pora nebuvo sužalota, juos išgelbėjo išsiskleidusios oro pagalvės. Žmonės, matėsi, patyrė didelį šoką. „Škoda Superb“ vairavo 1968 m. gimęs vyras. Reikia džiaugtis, kad sunkiai apgirtęs avarijos kaltininkas, pripūtęs 3,28 prom., išvažiavęs į priešpriešinio eismo juostą, nesitrenkė į atvažiuojantį sedaną kaktomuša. Į medicinos įstaigą buvo pristatyti du „VW Touran“ keleiviai, gimę 1990 ir 1977 metais.

Kiti policijos užfiksuoti atvejai: rugsėjo 25 – osios naktį, apie vidurnaktį Kaišiadoryse, Gedimino – Kęstučio g. sankryžoje, automobilį „Renault Megane Scenic“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1976 m.). Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,44 prom. Rugsėjo 26 d. apie 18.20 val. Kaišiadoryse, Pramonės gatvėje automobilį „Audi A6” vairavo neblaivus vyras (gim. 1967 m.). Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,93 prom.

Autorės nuotr.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

trys − 2 =