Neblaivus prie vairo sulaikytas „Kaišiadorių vandenų“ direktorius

0

Paskutiniu metu Kaišiadorių politikų pavardės itin dažnai šmėžuoja respublikinės žiniasklaidos puslapiuose.

Ne išimtis – ir gegužės 11-oji, kuomet beveik visus Lietuvos internetinius portalus apskriejo informacija, jog neblaivus prie vairo sulaikytas UAB „Kaišiadorių vandenys“ direktorius Skirmantas Agurkis.

Pasak žiniasklaidos portalų informacijos, gegužės 10-osios vakarą Kaišiadorių policijos komisariatą pasiekė pranešimas apie pagrindine miesto gatve važiuojantį neblaivų vairuotoją. Patruliai patikrino pranešimą ir „sugavo“ 55-erių S. Agurkį, kuris „pripūtė“2,34 promiles. Tai – vidutinis girtumo laipsnis. Kartu su S. Agurkiu jo nuosavame automobilyje buvo ir keleivis.

Neblaivus „Kaišiadorių vandenų“ direktorius po patikrinimo buvo nušalintas nuo vairavimo, o surinktą medžiagą policija žada perduoti teismui, kuris spręs, kokią skirti nuobaudą.

2015 metų savivaldybių rinkimuose Skirmantas Agurkis dalyvavo socialdemokratų partijos sąraše, į kurį buvo įrašytas 36 numeriu ir po reitingavimo pakilo iki 26.

Kaip rašo respublikinė žiniasklaida, meras V. Tomkus žada įvertinti UAB „Kaišiadorių vandenys“ direktoriaus poelgį. Įdomu, kaip vertins savo bendrapartiečio elgesį rajono socialdemokratai?

„Atspindžių“ žiniomis, nuo gegužės 11 d. S. Agurkis išėjo atostogų.

PALIKTI ATSAKYMĄ

Prašom įrašyti komentarą!
Prašom įrašyti savo vardą

3 + penkiolika =